VPN party již dnes večer!

Úterý, 13. Říjen 2020 - 18:54
Už jsi z těch omezení a nařízení celý/á venku? Potřebuješ vypustit páru? Zachrání tě VPN party na Sinkulce! Jako LAN party, jen vše proběhne z pohodlí tvého pokoje, nebo i domova. Staré pecky i novější :) Od 19:30 :)

Jak to proběhne?

Vítejte na koleji! Internet + Čtěte a chraňte se

Pondělí, 7. Září 2020 - 1:56

Ahoj! Přišli jste právě na kolej? Nevíte, co čekat?

Náš klub zajišťuje připojení k internetu na koleji – a hádám, že proto jste tady. Ale nejen tím je klub živ :-) Jsme taky skupinka fajn lidí, a těšíme se, až se s vámi potkáme, ať už to bude na pivku či jen tak na chodbě.

Letos máme naději na potenciálně vzrušující průběh školního roku, nejen kvůli COVIDu a hrozicí druhé vlně. Takže se snad nebudete zlobit, když hned na začátku nastavíme určitý režim:

Tags: 

Mimořádné vrácení členských příspěvků - probíhá vrácení

Úterý, 7. Červenec 2020 - 16:12

Pokud jste měli platnou žádost o vrácení příspěvků (ad Covid), včera a dnes probíhá vrácení. Měli byste dostat mail, popř. by stav měl být vidět po přihlášení na https://sinis.sin.cvut.cz, karta COVID-19 vrácení. V případě vrácení na účet tam najdete jeho číslo.
Vratky přes platební kartu mohou trvat až týden, než dorazí, převod na účet bude hotov během 1-2 pracovních dnů.
 
Podrobnosti na: https://wiki.sin.cvut.cz/verejne/faq#kdy_dostanu_vracene_penize_zpet

Nařízení předsedy: Pro obnovení klubových aktivit po koronavirové krizi

Neděle, 5. Červenec 2020 - 13:53

Předseda klubu Sincoolka dnes vydal nařízení SIN-NP-2020/4, kterým oficiálně ruší pozastavení úředních hodin. Posilovna, sauna a MM stále zůstávají uzavřeny pro veřejnost.

Dále, přestože to v předpisu není explicitně zmíněno, Prezident SU ČVUT zrušil své nařízení č. 2020-NP5, čímž padla většina omezení na pořádání akcí. Nadále je nutné dodržovat vládní nařízení.

Tags: 

Přístup k akademické síti do začátku letních prázdnin

Pátek, 19. Červen 2020 - 12:27

Do začátku letních prázdnin budou mít všichni členové klubu Sincoolka přístup k akademické sítí, a to i ti, co si zažádali o vrácení členského příspěvku - aniž by museli rušit svoji žádost. Usneslo se na tom představenstvo klubu Sincoolka dne 18. 6. 2020.

Ustavujúca schôdza predstavenstva 18. 6.

Středa, 17. Červen 2020 - 21:10

Po dlhej pauze sa opäť zíde predstavenstvo klubu Sincoolka zoči-voči, aby prebrali klubové záležitosti. Určite sa otvorí téma dôsledkov koronavirovej epidémie, vracanie členských príspevkov či aktuálna situácia s výmenou oken na Sinkuleho koleji. Schôdza predstavenstva je verejná a môže na ňu prísť každý člen klubu :)

Schôdza sa uskutoční 18. júna od 20:00 v Multimediálnej miestnosti Sinkuleho koľaje. Budeme sa tešiť! Ďalej nájdete program.

Stránky