Feed aggregator

A new day (and website)

News - 7. Leden 2020 - 1:28
Tuesday, January 7, 2020 - 01:09

Dear members and friends,

we are pleased to introduce our new web presentation at https://sincoolka.cz. This is a big step, where we hope to make things easier for our new members and new dormitory residents.

The current website will be slowly hibernated, with important information being slowly moved to our wiki at https://wiki.sin.cvut.cz. News and events are currently available at our Facebook page Klub Sincoolka. Multimedia room and sauna reservation calendar stays at this site for now; we are currently working on a solution which we will introduce later in the year.

We wish you a happy (and SINful) new year 2020
Club Sincoolka :)

 

Tags: Sincoolka

Nové webové stránky klubu

Novinky - 7. Leden 2020 - 1:21
Úterý, 7. Leden 2020 - 1:09

Vážení členové a přátelé klubu Sincoolka,

představujeme Vám novou webovou prezentaci klubu Sincoolka na adrese https://sincoolka.cz. Značí zcela novou koncepci našich webových stránek, na které již nějakou dobu pracujeme, a věříme, že hlavně nováčkům a novým obyvatelům koleje usnadní jejich první krůčky.

Web, který právě čtete, přejde postupně do hibernace, až nakonec zbyde pouze jeho statická historická kopie; posléze dojde k automatickému přesměrování na novou prezentaci. Aktuální informace z webu se již postupně přesouvají zejména na wiki https://wiki.sin.cvut.cz. Aktuality a události v této chvíli naleznete na stránce klubu Sincoolka na Facebooku. Informace o rezervaci multimediální místnosti a sauny zatím zůstávají na těchto stránkách; pracujeme ovšem na novém řešení, které brzy představíme.

Šťastný a hříšný nový rok 2020 Vám přeje
klub Sincoolka :)

 

Tags: Sincoolka

Important: Wi-Fi network certificate change

News - 5. Listopad 2019 - 21:44
Tuesday, November 5, 2019 - 21:40

⚠️ Wi-Fi network notice: Today, around 9:50pm, we will be replacing our Wi-Fi network certificate. This may cause some messages on your phones and laptops, requiring you to confirm connection to the network. In that case, please check if the server certificate is issued to the name radius.sin.cvut.cz, by TERENA / DigiCert authority.

If there is a fingerprint displayed, you may verify it by going to the following address:

https://wiki.sin.cvut.cz/en/verejne/sit/cert

If the connection fails without an explanation, it may be necessary to delete your Wi-Fi profile and configure it again. We have some walkthroughs on our wiki:

https://wiki.sin.cvut.cz/en/verejne/sit/wi-fi

In case of issues, please do not hesitate to ask for help (admin (at) sin.cvut.cz).

For people with more advanced knowledge: we are replacing the certificate of the RADIUS authentication server due to the expiration of the current certificate. The certificate authority is staying the same and so do the domain names. Therefore, if you have configured your laptop / Android device properly, the Wi-Fi should continue to work without interruption.

Thanks for your understanding!

On behalf of the Sincoolka administrators
Pavel Valach
head of the network section

Tags: Sincoolkanetwork

Změna certifikátu Wi-Fi sítě

Novinky - 5. Listopad 2019 - 21:42
Úterý, 5. Listopad 2019 - 21:40

⚠️ Dnes kolem 21:50 se bude měnit certifikát naší Wi-Fi sítě. Kvůli tomu může dojít k odpojení od sítě, nebo se vaše zařízení může zeptat, zda potvrdit připojení. Prosím, v takovém případě zkontrolujte, zda je předložený certifikát vydaný na jméno radius.sin.cvut.cz, autoritou TERENA / DigiCert.

V případě potřeby kontroly otisku certifikátu jej můžete najít na wiki:

https://wiki.sin.cvut.cz/verejne/sit/cert

Může se také stát (spíše ale výjimečně), že se zařízení odmítne připojit, aniž by zobrazilo chybovou hlášku. V takovém případě bude třeba profil Wi-Fi připojení odstranit a nastavit jej znovu. Návody, jak na to, jsme shromáždili na wiki:

https://wiki.sin.cvut.cz/verejne/sit/wi-fi

Pro znalé doplním, že jde o certifikát autentizačního RADIUS serveru a mění se kvůli blížící se expiraci stávajícího certifikátu. Certifikační autorita ani doménová jména se nezměnila, tedy pokud máte vše správně nastaveno, připojení bude fungovat nadále beze změny.

Děkuji za pochopení!

Za administrátory sítě klubu Sincoolka

Pavel Valach
správce síťové sekce

Tags: Sincoolkasíť

Výsledky doplňovacích voleb - období 2019-2020

Novinky - 3. Listopad 2019 - 21:51
Neděle, 3. Listopad 2019 - 21:48Na pozici Zástupce Sinkuleho koleje získali:

1. Tomáš Zdarsa 38 hlasů

2. Lukáš Střelka 26 hlasů

3. Daniel Králík 12 hlasů


Daniel Králík nezískal potřebných 5 % hlasů všech oprávněných voličů.Tomáš Zdarsa i Lukáš Střelka získali minimálně 5 % hlasů všech oprávněných voličů a splnili všechny podmínky. Tomáš Zdarsa se tedy stává Zástupcem Sinkuleho koleje a Lukáš Střelka je náhradníkem.

Představenstvo je nyní ve složení: David Folwarczný (předseda)Martin Květoň (místopředseda)Laura Luisa PalevičováIvana ŠetmaňukováJakub BurdychTomáš Zdarsa (SIN), Lukáš Bureš (DEJ).