Novinky SU

Přihlásit se k odběru zdroj Novinky SU
Aneb co se děje nového v Studentské unii ČVUT.
Aktualizace: 1 hodina 19 min zpět

Spustili jsme přihlášky na zaČVUTění!

7. Červen 2020 - 14:49

Šest dní, na které nezapomeneš. Šest dní, díky kterým nastartuješ svůj život pořádného ČVUŤáka. Šest dní, které nesou jméno zaČVUTění! ZaČVUTění je oficiální seznamovák pro všechny fakulty ČVUT. Je jedno, jestli jsi budoucí stavař nebo ajťák, program máme pro všechny!

A co tě vlastně čeká?

  • informace o tom, jak to na univerzitě chodí
  • přednášky přímo o tvé fakultě
  • vytvoříš si skvělou partu napříč všemi fakultami
  • zažiješ věci, na které budeš ještě dlouho vzpomínat
  • každý večer párty

A kdy se jede? Vyrazit s námi můžeš ve dvou turnusech, záleží, který se ti více hodí – buď 1.–6. 9. 2020, nebo 7.–12. 9. 2020.

Kde to všechno vypukne? Na Máchově jezeře! Pokud máš v hlavě mapu, tak je to kousek od Starých Splavů.

Kde se přihlásím a získám bližší informace? Mrkni na web projektu https://zacvuteni.cz, kde už najdeš vše, co potřebuješ vědět.

Na závěr upozorňujeme, že zaČVUTění je jediný oficiální celouniverzitní seznamovák ČVUT, který má podporu univerzity. Kluby Studentské unie ČVUT pro tebe připravují ještě i fakultní seznamováky – například dopravácký UZEL od eFDrive. Jejich kompletní přehled ti přineseme v dalším článku. ☺

Index studenta ČVUT: Aktuální informace

9. Duben 2020 - 14:09

S ohledem na momentální situaci a omezení provozu školy a akcí měníme i fungování projektu Indexu studenta ČVUT.

Vydávání cen

Protože drtivá část cen je momentálně v prostorech, kam se nemůžeme jen tak dostat, dočasně pozastavujeme vydávání cen do doby, než bude chod školy a jejích budov uveden do standardního provozu. Toto omezení se týká všech nevydaných cen. Nebojte se, o kredity nepřijdete a svoji cenu určitě dostanete.

Kreditové hranice pro výdej cen

V době určování kreditových hranic jednotlivých odměn jsme počítali s tím, že i během letního semestru projekt poběží jak po másle a v Indexu bude jedna akce za druhou. Bohužel tomu tak není a my jsme si plně vědomi toho, že kreditově dosáhnout na některé ceny během jediného semestru by chtělo opravdu slušný výkon. 🙂 Z tohoto důvodu bude dle vývoje situace změněno nacenění odměn tak, aby byly dosažitelnější. Tato změna se nevztahuje na již vyžádané či vydané odměny.

Přesný výpis odměn a další detaily najdete na stránce projektu.