⚠️ Rekonstrukce na Dejvické koleji

Sobota, 8. Únor 2020 - 22:13

V druhé polovině příštího týdne začne výměna oken a osvětlení na Dejvické koleji v rámci programu EPC, který má za cíl zajistit úspory energií. Na úterý 11. 2. byla také k tomuto svolána informativní schůzka pro ubytované. Čtěte dále pro podrobnosti.

Výměna oken bude probíhat od vyšších pater k nižším. V první fázi budou vyměněna okna, která směřují do dvora; poté budou následovat okna, která směřují do ulice. Souběžně s výměnou oken bude probíhat výměna osvětlení, které bude nahrazeno úspornými světly, která by měla mít větší svítivost a teplejší barvu.

Bude zveřejněn harmonogram výměny oken. Všichni, kterých se to týká, budou informování e-mailem.

S výměnou přichází určité omezení na dva až tři dny. V den výměny bude nezbytné vyklidit prostor pod oknem a co možná nejvíce věcí umístit pod postel nebo do skříní. Nábytek bude následně zalepený a zakrytý foliemi. Cenné věci bude nutné si vzít s sebou nebo si je uložit k vedení koleje. Pokoj nebude možné do večera užívat.

Orientačně bude vypadat výměna následovně:

1. den
Výměna oken. Do 8:00 je nutné uklidit věci do postelí/skříní, cennosti si vzít s sebou nebo uložit k vedení koleje. Odpoledne bude možné se vrátit na pokoj. Vzhledem k charakteru prací očekávejte zvýšenou prašnost.

2. den
Začištění oken. Pokud se to stihne, kompletní úklid pokoje úklidovou firmou. V případě, že se nestihne provést úklid druhý den, bude proveden třetí.

V rámci výměny očekávejte zvýšenou hlučnost a prašnost přibližně od 8:00.

Po dobu výměny oken bude přístupná ping-pong místnost na Sinkuleho koleji, kde budou umístěny židle, stoly, a pro ty, co si budou chtít odpočinout, postel. V případně zájmu zpřístupníme i multimediální místnost. Sociální zařízení budou rovněž k dispozici na Sinkuleho koleji.

⚠️⚠️V souvislosti s touto rekonstrukcí pořádá vedení koleje informativní schůzku v úterý 11. 2. od 9:00 ve vestibulu Sinkuleho koleje, kde budou zodpovězeny všechny dotazy, které máte. V případě, že máte dotaz a nemůžete se zúčasnit, pište dotazy k příslušnému příspěvku na našem Facebooku nebo na zastupci@sin.cvut.cz a odpověď dostanete také. ⚠️⚠️

P.S.: Na Dejvické koleji máme rovněž nového domovníka. Pokud budete mít nějakou závadu, neváhejte a napište to do knihy závad na vrátnici!