Informace o SINISu a o tom, jak se registrovat do klubu Sincoolka

Pokud se chcete stát členem klubu Sincoolka. musíte se zaregistrovat. K tomu slouží registrační formulář ukrytý pod odkazem Registrace nového účtu.

Pokud se registrujete přes kabelové připojení a máte nastaveno automatické získávání IP adresy a adres DNS serveru, zobrazí se vám úvodní stránka SINISu automaticky po připojení k síti klubu a otevření jakékoliv webové stránky (např. seznam.cz).

Pokud se registrujete přes WiFi, připojte se k síti Sincoolka-registration a otevřete jakoukoliv webovou stránku (např. seznam.cz). Pokud se vám nezobrazí úvodní stránka SINISu, zadejte do prohlížeče adresu sinis.sin.cvut.cz.

Všechny údaje mají svůj význam, vyplňte je proto pečlivě.

Po úspěšném odeslání přihlašovacího formuláře ke zpracování (obrázek níže) vytáhněte kabel z počítače, počkejte 15 minut a poté jej znovu připojte. Nyní byste měli mít přístup do sítě klubu a internetu.

Pokud jste se registrovali přes WiFi, odhlašte se ze sítě Sincoolka-registration, počkejte 15 minut a poté se přihlašte do sítě Sincoolka pomocí e-mailové adresy a hesla, které jste vyplnili v přihlašovacím formuláři. Nyní byste měli mít přistup do sítě klubu a internetu.

Registraci dokončíte podepsáním vytištěné verze přihlášky a zaplacením členského příspěvku. Na podepsání přihlášky máte 5 dní od odeslání formuláře, na zaplacení členského příspěvku pak 15 dní od podepsání přihlášky. Členský příspěvek se platí na semestr a jeho výši a způsoby zaplacení najdete zde.

 


 

Pokud již registrovaným členem jste a zobrazí se vám po otevření jakékoliv webové stránky úvodní obrazovka SINISu, používáte nejspíš počítač, který nemáte registrovaný. V tom případě kontaktujte administrátory a pošlete jim emailem MAC adresu vašeho nového počítače.

Pokud již členem jste, můžete v SINISu po přihlášení najít přehled svých uživatelských údajů, všechny platby členských příspěvků, které jsme od vás obdrželi, přehled informací o vašem síťovém připojení včetně případných emailových aliasů a stav tiskového konta a ceny jednotlivých tisků (pokud tisknete na síťové tiskárně).