Startuje univerzitní foosballová liga družstev

Pátek, 21. Únor 2014 - 23:45

Od počátku března 2014 startuje Česká foosballová organizace (dále jen ČFO) nultý ročník celostátní Univerzitní Rosengart ligy. Liga je určena pouze pro studenty vyšších a vysokých škol. Soutěž má amatérský charakter a proto se jí nesmějí účastnit hráči, kteří již hrají jakoukoliv ligovou soutěž organizovanou ČFO. Do soutěže se může přihlásit tým, který má minimálně tři hráče (maximálně neomezeno – optimální počet je 4 až 6 hráčů v jednom týmu). Konečný termín přihlášek do nultého ročníku je do 28. 2. 2014. Přihlašovací formulář naleznete níže v příloze. Přihlášené týmy jsou rozděleny dle krajů do příslušných lig. Momentálně platí, kdo se dříve přihlásí, hraje vyšší ligu. Maximální počet ligových týmů ve skupině je deset. Liga se hraje systémem jaro (únor, květen) – podzim (říjen – prosinec). Na slavnostním vyhlášení soutěže, vítězné týmy obdrží finanční a věcné ceny. Buďte u toho vy a vaše škola!

Další podrobnosti najdete na stránkách Studentské unie.