Vítejte na koleji! Internet + Čtěte a chraňte se

Pondělí, 7. Září 2020 - 1:56

Ahoj! Přišli jste právě na kolej? Nevíte, co čekat?

Náš klub zajišťuje připojení k internetu na koleji – a hádám, že proto jste tady. Ale nejen tím je klub živ :-) Jsme taky skupinka fajn lidí, a těšíme se, až se s vámi potkáme, ať už to bude na pivku či jen tak na chodbě.

Letos máme naději na potenciálně vzrušující průběh školního roku, nejen kvůli COVIDu a hrozicí druhé vlně. Takže se snad nebudete zlobit, když hned na začátku nastavíme určitý režim:

  • Kvůli internetu se budete registrovat do našeho klubu. K registraci se potřebujete pouze připojit k naší síti, nemusíte nikam chodit. Pokyny k připojení byste měli dostat při nástupu na kolej, nebo je najdete na nástěnce na koleji v hale, případně jsou také na naší wiki.
  • Stále ale budeme potřebovat, abyste nás navštívili osobně, a to na úředních hodinách v LABu.
  • Na úředních hodinách po vás budeme chtít roušku nebo jinou pokrývku úst – je to kvůli ochraně nás, vás i dalších osob, jelikož naše prostory jsou malé a dodržovat rozestupy je takřka nemožné. Budeme mít připravené dezinfekce a budeme větrat, abychom snížili riziko přenosu nákazy.
  • Cítíte-li se pod psa, raději zůstaňte na pokoji / doma a kontaktujte nás přes naše sítě či telefonem 228 229 638 (v době úředních hodin, jinak hlasová schránka, co nám dojde na mail :)).
  • Na úředních hodinách očekáváme přítomnost velkého množství lidí kvůli novým registracím. Pokud se chcete registrovat a necítili byste se v davu lidí dobře (ať už kvůli COVIDu nebo něčemu jinému), kontaktujte nás přes naše sítě či telefonem 228 229 638, domluvíme se individuálně na termínu.

Ještě ze začátku uvádíme pár důležitých informací:

  • Naše aktuální info ke COVIDu na koleji budeme dávat na naši wiki na https://wiki.sin.cvut.cz/verejne/covid.
  • Posilovna, infrasauna a multimediální místnost jsou dočasně uzavřené. To se snad brzy změní.
  • Zatím netušíme, v jakém režimu bude probíhat výuka na ČVUT či jiných univerzitách. Až to bude známo, dozvíte se to ze stránek svých fakult.

Ať už o nic nepřijdete:

Facebook:

Klub Sincoolka – naše stránka na Facebooku – novinky, aktuality, akce a fotky z nich. Zprávy máme otevřené, zeptejte se nás na cokoliv :-)

Skupina Sinkuleho kolej – skupina hlavně pro obyvatele na Sinkuleho koleji

Skupina Dejvická kolej – skupina hlavně pro obyvatele na Dejvické koleji

Skupina Sincoolka Gym – posilovna. Můžete tam do nás tlouct, třeba kdy už konečně posilovnu otevřeme :-), a až ji otevřeme, najít si tudy partnera pro cvičení.

Instagram: @Sincoolka

Twitter: @Sincoolka

 

Těším se, až se uvidíme!
za zbytek klubu Sincoolka
Pavel – vedoucí síťové smečky

Tags: