Výjezdní zasedání klubu

Čtvrtek, 18. Říjen 2018 - 12:27

Blíží se výjezdní zasedání klubu!

Zajímá tě klub? Rád by ses zapojil, ale nevíš jak? Právě teď máš ideální příležitost dozvědět se, co taková činnost obnáší, nahlédnout do záležitostí, kterými se klub zabývá, a v neposlední řadě poznat lidi, kteří klub tvoří. V termínu od 19. do 21. října se totiž koná první letošní výjezdní zasedání klubu Sincoolka.

A co je na programu? Kromě samotného zasedání představenstva klubu máme v plánu spoustu volnočasových aktivit, při kterých bude prostor seznámit se s těmi, kteří klub tvoří, a zeptat se na vše, co tě zajímá. To vše v prostředí malebné krajiny Orlických hor.

Bližší informace o programu a případně i přihlašovací formulář nalezneš na stránce https://sites.google.com/view/sincoolka-vyjezdko/.

Těšíme se na tvoji účast!

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem ke kapacitě ubytování je počet účastníků omezen na 25 osob. V případě, že počet přihlášených převýší počet míst, budeme muset účastníky vybrat. Vzhledem k charakteru akce si však vyhrazujeme právo případně upřednostnit ty, kteří se na chodu klubu nějakým způsobem podílejí. Děkujeme za pochopení.