Novinky SU

Subscribe to Novinky SU feed
Aneb co se děje nového v Studentské unii ČVUT.
Updated: 2 hours 24 min ago

Index studenta ČVUT: Aktuální informace

Apr 9 2020 - 2:09pm

S ohledem na momentální situaci a omezení provozu školy a akcí měníme i fungování projektu Indexu studenta ČVUT.

Vydávání cen

Protože drtivá část cen je momentálně v prostorech, kam se nemůžeme jen tak dostat, dočasně pozastavujeme vydávání cen do doby, než bude chod školy a jejích budov uveden do standardního provozu. Toto omezení se týká všech nevydaných cen. Nebojte se, o kredity nepřijdete a svoji cenu určitě dostanete.

Kreditové hranice pro výdej cen

V době určování kreditových hranic jednotlivých odměn jsme počítali s tím, že i během letního semestru projekt poběží jak po másle a v Indexu bude jedna akce za druhou. Bohužel tomu tak není a my jsme si plně vědomi toho, že kreditově dosáhnout na některé ceny během jediného semestru by chtělo opravdu slušný výkon. 🙂 Z tohoto důvodu bude dle vývoje situace změněno nacenění odměn tak, aby byly dosažitelnější. Tato změna se nevztahuje na již vyžádané či vydané odměny.

Přesný výpis odměn a další detaily najdete na stránce projektu.

Opatření proti šíření koronaviru

Mar 12 2020 - 7:10pm

Přátelé, důležitá zpráva.

Kdo si ještě nepřečetl dopis pana rektora všem studentům, prosím, udělejte to. Kromě slov podpory a vysvětlení zde najdete i doporučení pana rektora opustit koleje a přesunout se domů.

Prosíme (a ještě jednou apelujeme na váš zdravý rozum), učiňte tak. Zároveň se snažte celou dobu zdržovat doma a netrávit čas moc na veřejných místech. Opětovně připomínáme, že průběh nemoci u nás, mladých, může být mírný. Škodit však může lidem se slabou imunitou, seniorům a dalším rizikovým skupinám. U nich už to taková legrace není. Pojďme je ochránit a předávat jim i relevantní a ověřené informace o onemocnění COVID-19.

Buďme, prosím, ohleduplní. Respektujme nařízení a doporučení, protože ty vznikly za účelem nás všechny ochránit. To, že je budeme obcházet a porušovat ničemu neprospěje. Pevně věříme, že pár týdnů bez kolejní párty je mnohem užitečnější, než boj s virem, který je i pro špičkové vědce v tuto chvíli stále velká neznámá.

Mnohokrát děkujeme za spolupráci.